100 Twarzy Zabrza – Wielka gala

W niedzielę 23 października odbył się finał naszej wystawy “100 Twarzy Zabrza na 100-lecie miasta” . Bardzo gorąco DZIĘKUJEMY całej setce wyróżnionych za udział w tym wydarzeniu, jesteście nieodłącznym elementem tego miasta.
Jesteśmy dumni, że w takim towarzystwie mogliśmy świętować urodziny naszego Miasto Zabrze Dziękujemy👏‼️
Podziękowania również dla całej drużyny Zabrzańska Inicjatywa Społeczna za pomoc przy organizacji projektu. W szczególności:
– Dariusz Jaszcz
Bardzo gorąco dziękujemy:
CH Platan za pomoc i wsparcie w organizacji wydarzenia,
– Pani Prezydent Małgorzata Mańka-Szulik za udział w wydarzeniu,
– za super oprawę muzyczną Dj Rafał Ajuś Szulik , Kinga Krywalska – Kingska, Malczi , Andrzej Domżoł oraz Fundacja Dobrzy Ludzie
ℹ️ O projekcie:
Osoby, które znalazły się na fotografiach to ludzie, których różni wszystko, czyli wiek, status społeczny, wykonywany zawód, poglądy polityczne i przekonania, ale łączy ich miejsce zamieszkania, miłość lub praca dla Zabrza.
Projekt podzielony jest na kilka elementów:
✔ Wystawa w Centrum Handlowym Platan w Zabrzu oraz Dom Muzyki i Tańca
✔ Strona internetowa ➡ www.TwarzeZabrza.pl
✔ Nagranie video z życzeniami dla mieszkańców
Dobór osób nie jest przypadkowy i jak mówi sam autor Adam Krajewski, polegał na wyborze stu osób, których cechy charakteru oraz umiejętności nawzajem się wykluczają, ale razem tworząc JEDNO ciało, JEDNO miasto.
Większość zdjęć była realizowana w miejscu pracy osoby fotografowanej. Nie chciałem studyjnych zdjęć, co oczywiście było by łatwiejsze do wykonania. Celem projektu było w stu procentach oddanie klimatu każdej osoby, jej pracy lub pasji.
Kolejna #FotoGaleria już niebawem