Kolejna edycja CARBON Silesia Festival w Zabrzu

Czerwiec to czas, kiedy w Polsce zaczyna się sezon letnich festiwali. Jest to idealna okazja dla miłośników muzyki, by spędzić czas na świeżym powietrzu, słuchając swoich ulubionych artystów i poznając nowych. Jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tego lata jest CARBON Silesia Festival.

CARBON Silesia Festival to nietuzinkowe wydarzenie, które odbywa się w postindustrialnej przestrzeni starej kopalni w Zabrzu. To jedyne miejsce w Polsce, gdzie muzyka elektroniczna brzmi tak dobrze. Po wcześniejszych bardzo udanych edycjach, organizatorzy postanowili zorganizować kolejną odsłonę festiwalu, która odbędzie się 23 i 24 czerwca.

Wydarzenie przyciąga miłośników muzyki z całego kraju, którzy chcą przeżyć niezapomniane chwile w niepowtarzalnej atmosferze. Wśród artystów, którzy wystąpią na festiwalu, znajdują się zarówno gwiazdy światowej sceny, jak i młode talenty. Będzie można posłuchać takich artystów jak Boys Noize, HVOB czy Erol Alkan.

CARBON Silesia Festival to jednak nie tylko muzyka. To również szereg atrakcji, które czekają na uczestników festiwalu. Wśród nich znajdują się strefy relaksu, strefa Food Market. Festiwal ma na celu nie tylko dostarczenie dobrej muzyki, ale również stworzenie przestrzeni, w której można spotkać nowych ludzi i zintegrować się z nimi.

Wszyscy, którzy jeszcze nie mieli okazji wziąć udziału w CARBON Silesia Festival, powinni wykorzystać tę okazję i dołączyć do grona jego uczestników. To wyjątkowe wydarzenie, które gorąco polecamy. 

Więcej info oraz zakup biletu na stronie:

https://carbonfestival.pl/