Piknik rodzinny 800+ zaprasza Piotr Pyzik

 

Piknik rodzinny 800+ w Knurowie! 🌞🎉

Czekacie na niezapomnianą sobotę pełną radości, zabaw i niezwykłych atrakcji? Mamy dla was świetną wiadomość! Przed nami wyjątkowy Piknik Rodzinny 800+ w Knurowie, który odbędzie się już w tę najbliższą sobotę, 12 sierpnia. To wydarzenie, które nie tylko umili wam czas, ale także dostarczy niezapomnianych chwil spędzonych w gronie rodziny i przyjaciół.

Czekają na was prezentacje żołnierzy, które przeniosą was w świat militarnych emocji i profesjonalizmu. Będziecie mieli okazję z bliska przyjrzeć się sprzętowi i umiejętnościom żołnierzy 6. Batalionu Powietrznodesantowego z Gliwic oraz 34. Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej z Bytomia. To bez wątpienia wyjątkowa okazja, by zasmakować atmosfery wojskowych pokazów i zdobyć wiedzę o ich pracy.

A to nie wszystko! Dla najmłodszych przygotowano prawdziwe uczty rozrywki. Festiwal baniek mydlanych przeniesie was w magiczny świat kolorów unoszących się w powietrzu. Dmuchany plac zabaw i twórcze warsztaty to gwarancja uśmiechu na twarzach waszych dzieci. A my zapewnimy im darmową watę cukrową i popcorn, by dodatkowo umilić ten niezwykły dzień.

Czekają również atrakcje dla dorosłych. Warsztaty pszczelarskie pozwolą wam poznać fascynujący świat pszczół oraz ich wpływ na nasz ekosystem. Wielbiciele aktywności fizycznej i artystycznych wyzwań również znajdą coś dla siebie. To czas, byście wykazali się swoimi umiejętnościami i pasjami!

A teraz niesamowita niespodzianka! Piknik rodzinny 800+ w Knurowie gościć będzie nie tylko wspaniałe atrakcje, ale także wyjątkową osobę. Naszym specjalnym gościem będzie Wiceminister Piotr Pyzik! Jego obecność dodatkowo podniesie rangę tego wyjątkowego wydarzenia.

Nie możemy doczekać się wspólnego spędzenia tej fantastycznej soboty! Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Knurowa i okolicznych gmin do udziału w tej rewelacyjnej, rodzinnej imprezie. Startujemy o godzinie 14:00 w Parku Miejskim im. dr. Floriana Ogana przy ul. Ogana. Bądźcie z nami! 🥳🎈